RÝCHLY kontakt

Potrebujete objednať tovar, nahlásiť závadu, opýtať sa na automat alebo privolať servis?
Kontaktujte nás.

Hotline na hlásenie porúch

0800 155 179

poruchy@delikomat.sk

Ak máte akýkoľvek problém s automatom (nefunguje, nevydal tovar, nevrátil mince a pod.) zavolajte nám na bezplatnú linku. Prijmeme od Vás hlásenie o probléme, na miesto vyšleme technika a súčasne sa s Vami dohodneme na kompenzácii.

Prosím pripravte si štvor – päťmiestne EVIDENČNÉ ČÍSLO AUTOMATU, ktoré je uvedené na prednej strane každého prístroja a podľa ktorého automat identifikujeme.

Operátorky zastihnete na telefónnej linke od 7 – 20 hodín. Mimo túto dobu prijme Vaše hlásenie záznamník a operátorky sa s Vami spoja hneď, ako to bude možné.

Ďakujeme za všetky hlásenia o poruchách, nedostatkoch a nefunkčných automatoch. Pomáhate nám tak zlepšovať naše služby a riešiť problémy v čo najkratšom možnom termíne.

Objednávky surovín

0800 155 179

objednavky@delikomat.sk

Tu prijmeme Vaše objednávky kávy, čokolády, smotany a ďalších surovín do automatov a kávovarov.

Kontakty sú priamo na naše centrálne obchodné oddelenie v Stupave . Tu sa vybavujú všetky telefonické aj emailové objednávky surovín.

Recepcia

0800 155 179

info@delikomat.sk

Tu prijmeme všetky Vaše otázky, pripomienky námety alebo postrehy. Kontakty vedú priamo na centrálnu recepciu v Stupave. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára.

Dopyt automatov a kávovarov

Dopyt služieb – zvažujete, že do Vašej firmy, kancelárie alebo prevádzky umiestnite automat na kávu alebo na potraviny alebo chcete prenajať či zakúpiť nový kávovar? Neviete, čo všetko to obnáša , aké sú podmienky a ceny? Všetko s Vami radi preberieme. Najefektívnejší spôsob  je odoslaný písomný dopyt.

Vyplňte formulár nižšie, aby sme si aj my urobili predbežný obrázok o tom, do akého zariadenia prístroj dopytujete, z akého konca republiky ste, a čo by k Vám bolo najvhodnejšie.

Máme vyše 20 rokov praxe a vieme odhadnúť to pravé riešenie priamo pre Vás. Samozrejme môžete pripísať aj Vašu konkrétnu predstavu… Váš odoslaný dopyt sa dostane k tej správnej osobe z nášho obchodného tímu a budeme Vás obratom kontaktovať.
    Formulár pre zasielanie všeobecných informácií