Kariéra

Poďte pracovať k nám
a Váš deň bude voňať kávou…

Pracovné ponuky voľných miest – práca v DELIKOMATE

Spoločnosť DELIKOMAT má v Slovenskej republike celkom 7 pobočiek a ponúka prácu viac ako 130 zamestnancom. Najviac pracovníkov sa pohybuje v teréne a to je aj naša najčastejšia ponuka práce. Pracovnou náplňou na tejto pozícii je buď inštalácia a technická podpora automatov (práca je skôr pre technicky zdatných mužov) alebo zásobovanie nápojových a desiatových automatov na verejných miestach alebo vo firmách našich zákazníkov. Hovoríme im plnič/doplňovač tovaru alebo pracovník zásobovania. Svoj deň trávia na cestách v oranžovom Deli aute alebo dodávke a rozvážajú tovar vo svojej zverenej lokalite. Táto práca je vhodná aj pre ženy. Náplňou práce nie je len samotné dopĺňanie tovaru do automatov, ale aj starostlivosť o stroj a udržiavanie čistoty.

Chcete aj Vy začať svoju kariéru v DELIKOMATE? Pozrite sa na našu ponuku voľných pracovných miest. Možno vo Vašom okolí hľadáme práve Vás!

Pokiaľ sa Vám uvedená ponuka práce páči a spĺňate naše požiadavky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára, ktorý je uvedený v každom inzeráte. Vaša správa tak dorazí priamo kompetentnej osobe z daného strediska, ktorá vykonáva nábor nových zamestnancov. Nezabudnite pripojiť svoj životopis. Pokiaľ budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás v nasledujúcich dňoch kontaktovať s ponukou osobného pohovoru.

Odoslaním odpovede na našu pracovnú ponuku dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na účely výberového konania.

Aktuálne hľadáme zamestnancov na nasledujúce pracovné pozície v daných lokalitách:

MZDOVÝ ÚČTOVNÍK – STUPAVA

Zobraziť viac