Prenájom kávovarov

Stolové kávovary na zrnkovú aj instantnú kávu do Vašej kancelárie, bistra alebo ordinácie.

Zaistíme Vám kompletný servis tak, aby Vám káva nikdy nechýbala. Môžeme Vám prenajať kávovar, dodávať suroviny, zaistiť technickú podporu aj autorizovaný servis. Zaisťujeme aj pravidelný servis, tj. vo vopred stanovenom termíne (podľa výkonu kávovaru 1 až 4 x mesačne) vás navštívi servisný technik a prevedie kompletnú údržbu, nastavenie a hĺbkové čistenie kávovaru tak, aby bola zaistená vždy 100% kvalita nápojov.

Menšie, ale vysoko profesionálne kávovary sú vhodné do kancelárie a kancelárskych prevádzok, zasadacej miestnosti, fastfoodu alebo do bistra. Uplatnenie nájdu aj v čakárni u lekára, v pekárni a v ďalších menších prevádzkach. K dispozícií  vo variante na instantnú aj zrnkovú kávu alebo s príslušenstvom na čerstvé mlieko na prípravu perfektného cappuccino alebo latté.

K vybraným kávovarom ponúkame príslušenstvo ako je napríklad,  mincovník alebo modul s držiakom na kelímky a viečka. Zostaviť si tak môžete kompletnú samoobslužnú stanicu na občerstvenie.

Program café+co Premium pre kancelárie a malé prevádzky

Prenájom

umiestnenie kávovaru za odber surovín. Technický servis a náhradný stroj súčasťou prenájmu

Prevádzkovanie

prídeme, doplníme, vyčistíme, opravíme úhrada za vydanú porciu

Servis

do 48 hodín po celej SR / náhradný stroj zadarmo

Bezstarostná príprava kávy

Prídeme, doplníme, vyčistíme, opravíme, postaráme sa

Stabilná vysoká kvalita kávy

Profesionálny, plne automatický kávovar obsluhovaný kvalifikovaným technikom bez vašej účasti.

Stroj v stálej 100% kondícií

Zabudnite na údržbu, tablety, nadbytočné úlohy, riešiť to, kto sa bude o kávovar starať.

Záruka mobility 24/7

Nemusíte stroj nikam voziť, výmena stroja na kávu kus za kus, pokrytie po celej slovenskej republike.

Prenájom kávovarov

JURA WE6

Automatický stolný kávovar dokonale ovláda celý repertoár klasických druhov káv počnúc ristrettom cez espresso a café créme končiac. Uspôsobený požiadavkám kancelárií, predajní, dielní, obchodných priestorov.

Odporúčaný denný odber nápojov od 30 porcií.

JURA GIGA X3

Špičkový a plne automatický stolný kávovar na zrnkovú kávu, ktorý je ideálne prispôsobený požiadavkám veľkých kancelárií, oblasti raňajok, seminárov a konferencií vrátane samoobslužných zón.

Odporúčaný denný odber nápojov od 150 porcií.

JURA X8

Plne automatický profesionálny stolný kávovar na zrnkovú kávu a čerstvé mlieko – ideálny k raňajkovému menu do hotelu alebo penziónu, alebo do menšej prevádzky (malé bistro, pekáreň,…). Na postavenie na stôl alebo pracovnú plochu.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 70 porcií.

CINO DOPPIO & CUP

2 dostupné modely – ideálne do čakárne u lekára, alebo do stredne veľkej prevádzky. Kávovar je samoobslužný (s mincovníkom) na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou. Automat má integrovaný zásobník na kelímky a mincovník.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 100 porcií.

CINO GRANDE VHO

2 dostupné modely – ideálne na konferencie, hotelové raňajky alebo do menšej prevádzky (malé bistro, pekáreň,…). Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou. S dvojitým zásobníkom na zrnkovú kávu.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 80 porcií.

CINO XS GRANDE

2 dostupné modely – ideálne na konferencie, raňajkové menu alebo do menšej prevádzky (malé bistro, pekáreň,..). Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 80 porcií.

CINO EC

4 dostupné modely – ideálny kávovar do kancelárie, zasadacích miestností alebo do malej prevádzky. Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 50 porcií.

Program Premium súčasne ponúka kompletné zaistenie = kávovar + suroviny + desiatový automat