Delikomat Slovensko, spol. s r.o. patrí už 20 rokov k najvýznamnejším slovenským poskytovateľom automatov. Ponúkame kompletný servis a údržbu nápojových a predajných automatov. Sme súčasťou medzinárodného koncernu CAFÉ+CO a po celej SR máme 7 stredísk.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je samostatné umiestnenie, predaj a prenájom automatov a poskytovanie s tým súvisiacich služieb. Naše portfólio tvorí predovšetkým:

  • automaty na teplé či studené nápoje
  • kávovary
  • potravinové predajné automaty (bagety, chladené jedlá, cukrovinky, balené nápoje ai.)

Dokážeme taktiež vyriešiť a zabezpečiť kávový a pitný servis do Vašej kancelárie, firmy s menším počtom zamestnancov, hotelovej prevádzky, kaviarne, cukrárne či reštaurácie. Medzi našich obchodných partnerov a dodávateľov patria RHEA VENDORS, SIEMES, JURA, LA CIMBALI, BUNN.

Na trhu nápojových a predajných automatov patríme k najsilnejším spoločnostiam svojhho druhu. V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť DELIKOMAT vyše 600 zamestnancov, z ktorých drvivá väčšina sa pohybuje v teréne a stará sa o nami prevádzkované automaty.

Vďaka sieti pobočiek a servisných miest po celej SR vám môžeme zaručiť: 

  • včasný a kvalitný záručný a pozáručný servis
  • pravidelné preventívne prehliadky a revízie
  • pravidelnú dopravu surovín pre nápojové automaty zdarma
  • dodržiavanie všetkých prísnych hygienických predpisov

Osvedčenie ISO a OHSAS uplatňované v organizácii Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

DELIKOMAT certifikaty ISO
Certifikát ISO 45001:2018
Certifikát ISO 14001:2015
Certifikát ISO 9001:2015
Certifikát ISO 45001:2018 ENG.
Certifikát ISO 14001:2015 ENG.
Certifikát ISO 9001:2015 ENG
Politika IMS
Politika IMS Delikomat Slovensko, spol. s r.o.

PREČO SI ZVOLIŤ DELIKOMAT?

viac o nás

V našej ponuke nájdete:

Nápojové automaty

Ponúkame plnoautomatické nápojové automaty s jednotlačidlovou voľbou zaručujú rýchlu obsluhu a minimálne náklady na prevádzku. V sortimente nájdete široký výber teplých nápojov z kvalitnej zrnkovej alebo instantnej kávy. Ponuku dopĺňa taktiež voľba nápoja do veľkého kelímku TO GO.

Desiatové automaty

Potravinové automaty sú ideálnym doplnkom do škôk, nemocníc alebo do firiem bez možnosti vlastného stravovania. Ponúkame automaty na bagety, sendviče, cukrovinky, müsli tyčinky, balené nápoje, atď. Aby Vás ponúkaný sortiment neomrzel, striedame v pravidelných intervaloch našich dodávateľov. V jednom automate sú navyše súčasne ponúkané produkty minimálne od dvoch rôznych výrobcov.

Prenájom kávovarov

Zabezpečíme Vám kompletný servis tak, aby Vám káva nikdy nechýbala. Môžeme Vám prenajať kávovar, dodať suroviny (zrnkovú aj instantnú kávu, zmes na prípravu horúcej čokolády, smotanu, sušené mlieko…), zabezpečiť technickú podporu a autorizovaný servis. Zaisťujeme aj pravidelný servis, tj. vo vopred stanovenom termíne (podľa výkonu kávovaru 1 až 4x mesačne) vás navštívi servisný technik a prevedie kompletnú údržbu, nastavenie a hĺbkové čistenie kávovaru tak, aby bola zabezpečená vždy 100% kvalita nápojov. Náš program CAFE+CO PREMIUM je ideálny pre kancelárske a menšie prevádzky.

Profesionálne kávovary

Prostredníctvom nášho HORECA programu LA CULTURA DEL CAFFÉ ponúkame pákove i automatické espresso kávovary talianskeho výrobcu LaCimbali a BUNN. Tento program je určený pre všetkých hoteliérov, majiteľov kaviarní, pražiarní, reštaurácií, cukrární a pod. Ponúkame to pravé riešenie všade tam, kde je profesionálna príprava kávy samozrejmosťou. Skrátka všade tam, kde si potrpíte na starostlivú prípravu kávy, alebo kde kávovar obsluhuje odborne vyškolený barista.

YouTube

Načítaním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov služby YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept
LOGO DELIKOMAT na stiahnutie TU.