Nápojové automaty

Automaty na kávu, cappuccino, horúcu čokoládu a ďalšie teplé nápoje

Hľadáte najvhodnejší automat na kávu, cappuccino a ďalšie teplé nápoje? Vyberte si z našej ponuky moderných automatov na zrnkovú a instantnú kávu. Základ každého automatu je minimálne 16 volieb s nápojmi do malého kelímku a ďalšie modely ponúkajú aj možnosť kávy so sebou do veľkého kelímku, tzv. COFFEE TO GO. Veľké nápojové automaty sú vhodné do veľkých firiem s minimálnym počtom od 150 zamestnancov , do viaczmenných prevádzok, na čerpacie stanice alebo na verejné miesta (nákupné centrá a galérie, autobusové a vlakové stanice, univerzity,  športové haly a športoviská a ďalšie podobné miesta). Pokiaľ chcete svojim zamestnancom, zákazníkom alebo návštevníkom dopriať niečo pod zub a niečo dobré ku káve, pozrite si našu ponuku potravinových automatov na predaj kusového tovaru.

Umiestnenie veľkého nápojového automatu máte naviac bez starostí. Vy iba vyberiete vhodné miesto vo vašej firme, zaistíte pripojenie k elektrickej sieti a k pitnej vode a ostatné už necháte na nás. Zaistíme pravidelné doplňovanie surovín, čistenie, servis a elektro revízie.

Naše nápojové automaty obsahujú produkty: čierna a biela káva, cappuccino, moccacino, latte, kakaový nápoj  v niekoľkých variáciách, cappuccino s rôznou príchuťou a náš originálny horúci nápoj café+co, ktorý dlhodobo patrí medzi najobľúbenejšie.

Luce X

Nápojové automaty na kávu a horúce nápoje rady LUCE X sú klasické tlačidlové automaty s jednoduchým ovládaním. Vhodíte mince, upravíte si množstvo cukru , stlačíte tlačidlo nápoja a potom už len hotový nápoj odoberiete. Automat má zabudovaný mincovník na vrátenie mincí, tlačidlá pre regulovanie množstva cukru vo vybraných nápojoch a externý platobný terminál pre bezkontaktné platby platobnou kartou, mobilom, alebo smart hodinkami.

Tento typ automatu je vhodný predovšetkým pre veľké firmy alebo verejné priestranstvá s širokým pokrytím zákazníkov.

Design Line Premium

Nápojové automaty na kávu a horúce nápoje radu DL PREMIUM sú moderné automaty s dotykovým predným panelom z lešteného tvrdeného skla. V hornej časti sa nachádza LCD obrazovka a výber nápojov prebieha pomocou imitácie tlačidiel, ktoré sú dotykové.

Automat má zabudovaný mincovník na vrátenie mincí a externý platobný terminál pre bezkontaktné platby platobnou kartou, mobilom alebo šikovnými hodinkami. Množstvo cukru vo vybraných nápojoch si môžete ubrať alebo pridať na lište v spodnej časti LCD obrazovky.

Tento typ automatu je vhodný predovšetkým pre veľké firmy alebo verejné priestory so širokým pokrytím zákazníkov.

Design Line Full Touch

Nápojové automaty na kávu a horúce nápoje radu DL FULL TOUCH sú najmodernejšou verziou automatov s dotykovým predným panelom z lešteného tvrdeného skla. Výber nápojov prebieha pomocou veľkej dotykovej obrazovky, ktorá je dominantou celého automatu. Nápoje sú rozdelené do niekoľkých kategórií a samotný výber je veľmi intuitívny.

Automat má zabudovaný mincovník na vrátenie mincí a externý platobný terminál pre bezkontaktné platby platobnou kartou, mobilom alebo šikovnými hodinkami. Nechýba ani možnosť upraviť si množstvo cukru vo vybraných nápojoch.

Tento typ automatu je vhodný predovšetkým pre nákupné galérie a verejné priestory so širokým pokrytím zákazníkov.

Stolové kávovary Cino

Plnoautomatické talianske kávovary s dotykovou obrazovkou a intuitívnym ovládaním. Na zrnkovú aj instantnú kávu.

Exkluzívny produktový rad stolných dotykových espresso kávovarov novej generácie! Spojenie najmodernejšej technológie a talianskeho dizajnu. Flexibilný, intuitívny a ľahko ovládateľný.

K dispozícii sú kávovary na instantnú aj na zrnkovú kávu. Vysoko profesionálne a spoľahlivé kávovary vhodné do kancelárie a kancelárskych prevádzok, zasadacej miestnosti, fastfoodu alebo do bistra. Uplatnenie nájdu aj v čakárni u lekára, v pekárni a v ďalších menších prevádzkach.

Ku kávovarom CINO ponúkame príslušenstvo, ako je napríklad mincovník alebo modul s držiakom na kelímky a viečka. Zostaviť si tak môžete kompletnú samoobslužnú  stanicu na občerstvenie. Ponúkame prevádzkovanie, prenájom aj predaj kávovarov CINO.

Ucelený prenájom kávovarov do kancelárie alebo menšej prevádzky, dodávky kávy a servis rieši náš program „café+co kancelária“.

CINO DOPPIO & CUP

2 dostupné modely – ideálne do čakárne u lekára, alebo do stredne veľkej prevádzky. Kávovar je samoobslužný (s mincovníkom) na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou. Automat má integrovaný zásobník na kelímky a mincovník.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 100 porcií.

Fotografie

CINO GRANDE VHO

2 dostupné modely – ideálne na konferencie, hotelové raňajky alebo do menšej prevádzky (malé bistro, pekáreň,…). Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou. S dvojitým zásobníkom na zrnkovú kávu.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 80 porcií.

Fotografie

CINO XS GRANDE

2 dostupné modely – ideálne na konferencie, raňajkové menu alebo do menšej prevádzky (malé bistro, pekáreň,..). Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 80 porcií.

Fotografie

CINO EC

4 dostupné modely – ideálny kávovar do kancelárie, zasadacích miestností alebo do malej prevádzky. Na postavenie na stôl alebo na špeciálny podstavec s uzamykateľnou skrinkou.

Odporúčaný denný odber nápojov je od 50 porcií.

Fotografie

Výdajníky vody

Nezabúdajte na pitný režim! V našej ponuke nájdete automaty na vodu a sódu s pripojením na vodovodnú prípojku.

Už žiadna voda v bareloch!

Zaistite pre svojich zamestnancov pravidelný pitný režim! V našej ponuke nájdete tie správne automaty na vodu aj sódu nielen do kancelárie.

BORG & OVERSTRÖM – B3

Jednoduché pripojenie k existujúcemu prívodu vody, absencia vonkajších kohútikov a skrytá dávkovacia zóna zaisťuje tú najvyššiu ochranu proti znečisteniu a zaručuje maximálnu hygienu. Obsahuje integrovaný zásobník na kelímky . Samostatne stojace – podlahové prevedenie prístroja.

BORG & OVERSTRÖM – B4

Tento moderný výdajník vody je kompaktný model, ktorý má dotykový ovládací panel a integrovaný zásobník na kelímky. Vysoká automaticky osvetlená dávkovacia plocha je vhodná na plnenie fliaš a džbánov. V našej ponuke je iba stolná verzia – bez podstavca.

BORG & OVERSTRÖM – B5

Moderný model B5 s otvorenou plochou taktiež umožňuje výdaj vody do džbánov alebo PET fliaš s objemom 0,5 l. Možno jednoducho pripojiť k existujúcemu prívodu vody a špeciálny poistný ventil zabraňuje náhodnému úniku vody. Obsahuje integrovaný zásobník na kelímky. Skrytá dávkovacia zóna zaisťuje najvyššiu ochranu proti znečisteniu a zaručuje maximálnu hygienu. Samostatne stojace – podlahové prevedenie prístroja.