Časté OTÁZKY

Čo Vás zaujíma, na čo sa nás pýtate…
Pozrite si odpovede na najčastejšie otázky.

Kde si môžem zaobstarať čip na automat a kde tieto automaty nájdem?

Automaty na čipy na verejných miestach nenájdete. Sú umiestnené iba v priestoroch firiem, ktoré si zvolili automaty s touto formou platby. Čipy tak ponúkajú ako benefit pre svojich zamestnancov. Na verejné miesta potom inštalujeme automaty, kde je možná bezkontaktná platba kartou, elektronickými stravnými lístkami a telefónom.

Čo presne znamená označenie „co“ ?

Označenie „café+co“ je obchodná značka koncernu, pod ktorý naša spoločnosť spadá. V prepise teda „company“. Delikomat Slovensko, spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu café+co International Holding GmbH so sídlom vo Viedni.

Z čoho sa skladá nápoj s názvom café+co ?

Tento nápoj sa skladá z instantnej kávy a bielej čokolády. Nie je možné u neho regulovať množstvo cukru, pretože namiešaná zmes je už sladená. A pretože bola táto zmes namiešaná priamo pre nás, tak nesie meno koncernu café+co, do ktorého DELIKOMAT spadá. Mimochodom patrí k najobľúbenejším nápojom medzi našimi zákazníkmi.

Môžem si kúpiť zmes ktorú používate v nápojových automatoch ? Napr. Cappuccino s príchuťou Irish Cream ?

Áno, niektoré suroviny, ktoré používame do nápojových automatov, si u nás môžete zakúpiť. Len pozor – niektoré nápoje sa miešajú priamo v automate a teda nie je možné zakúpiť už namiešanú zmes. Káva alebo Cappuccino s príchuťou Irish cream zakúpiť je možné. Obchodné oddelenie sa nachádza v Stupave a otvorené je každý pracovný deň od 7:30 do 15:00 hodín. Prípadne je možné urobiť objednávku emailom na objednavky@delikomat.sk alebo na telefóne 0800 155 179. V prípade zasielania tovaru je účtovaná aj doprava.

Aké je zloženie jednotlivých teplých nápojov ?

Tu môžete nazrieť, z čoho sa skladajú konkrétne nápoje.

Aké sú nutričné hodnoty nápojov z automatu ?

Výživové hodnoty nápojov nájdete na stránke zloženia nápojov v popise každého obrázku pri nabehnutí myškou.

Obsahujú teplé nápoje lepok či nejaké iné alergény ?

Produkty z našich bežných nápojových automatov neobsahujú lepok.

Alergén, ktorý obsahujú niektoré naše nápoje, je laktóza obsiahnutá v mlieku a smotane. V zozname zloženia jednotlivých nápojov nájdete, ktoré konkrétne nápoje ich obsahujú.

Aký je objem malého a veľkého kelímku ?

Malý kelímok má objem 160 ml, veľký kelímok (tzv. TO GO) má objem 300 ml. Objem nápoja vo veľkom kelímku TO GO je 250 ml, objem nápoja v malom kelímku je 130 ml. Výnimku tvorí malá čierna káva s cukrom a malá biela káva s cukrom, ktoré majú objem 80 ml. Tolerancia nápoja +/- 10%. Informácie o objeme nápojov sú uverejnené na automatoch.

Obsahuje Cappuccino s príchuťou Irish Cream alkohol a kofeín ?

Nápoj Cappuccino s príchuťou Irish cream alkohol neobsahuje. Kofeín je v nápoji obsiahnutý, pretože súčasťou zmesi je instantná káva s obsahom kofeínu.

Ako je to s cukrom ? Sú všetky nápoje automaticky podávané s cukrom a je možné cukor regulovať pri všetkých nápojoch ?

Hľadajte na tlačidle nápis S CUKROM (CUKR +/-). To znamená, že cukor je do kávy dosypávaný zvlášť zo samostatného zásobníka vo vnútri automatu. Preto je možné si pomocou tlačidla +/- upraviť jeho množstvo (pridať alebo ubrať).

Na veľkom tlačidlovom automate si množstvo cukru upravíte na čiernom paneli v pravej časti automatu (nad otvorom na vhadzovanie mincí). Na automate s dotykovou obrazovkou sa cukor upravuje priamo na obrazovke v jej spodnej časti.

POZOR. Množstvo cukru NEMOŽNO upravovať pri všetkých nápojoch. To je v prípadoch, keď na tlačidle nápis S CUKROM (CUKR +/-) NIE JE (napr. kakaový nápoj, Café+co, čaj). Tieto nápoje sa pripravujú z už namiešanej zmesi surovín a cukor je už ich súčasťou. Tu MNOŽSTVO CUKRU UPRAVIŤ NEDÁ.

Máme záujem o umiestnenie veľkého výdajného automatu (s kávou , bagetami , sladkosťami alebo s jedlom.) Jedná sa o prenájom alebo kúpu, ako celý proces funguje ?

Najčastejšia forma spolupráce, ktorú ponúkame je PREVÁDZKOVANIE. To znamená, že u vás automat umiestnime a sami sa oň staráme (doplňovanie, servis, údržba). Za túto službu nič neplatíte. Avšak hneď v základe musíte splniť niekoľko podmienok, aby sme k vám automat umiestnili (napr. musí vás byť viac ako 150 zamestnancov a mali by ste byť aspoň trošku „kávomilovníci“, alebo sa automat musí nachádzať na frekventovanom verejnom mieste a pod.). Treba počítať aj s tým, že stroj potrebuje prívod elektriny a kávový automat aj prívod vody.

Pošlite nám svoj dopyt a spoločne už niečo vymyslíme…

Čo keď som len malá firma, kancelária, bistro, pekáreň, zdravotné stredisko, a j nás menej ako 150 ?

Aj tu máme riešenie. Náš program PREMIUM je zameraný presne na takých zákazníkov a môžete si od nás PRENAJMÚŤ menší typ automatu na kávu (s podmienkou odberu našej kávy). Kávovary sa vizuálne viac podobajú tým domácim, sú ale výkonnejšie, môžu byť (ale nemusia) napojené aj na mincovník. Samozrejmosťou sú prístroje na zrnkovú kávu alebo so zariadením na čerstvé mlieko. Aj v malej prevádzke alebo v kancelárii si tak môžete urobiť skvelé cappuccino alebo latté. Tu ponúkame hneď niekoľko variantov spolupráce a naša ponuka je vždy individuálna podľa vašich predstáv. Pomôžeme vám aj s návrhom vhodného riešenia.

Na koho sa môžem obrátiť, keď chcem viac informácií alebo ponuku ?

S Vašou požiadavkou sa na nás môžete obrátiť najlepšie pomocou dopytového formulára. Zvoliť si tiež môžete spôsob zaslať e-mail na info@delikomat.sk alebo nám zavolať na 0800 155 179 (centrálna recepcia). Bude nasledovať telefonát alebo rovno dohodnutie schôdzky s naším obchodným zástupcom. Ten Vám navrhne zodpovedajúce riešenie a ponuku.

Ako prvé sa vás budeme pýtať práve na veľkosť vašej organizácie a o aký automat sa zaujímate (káva, desiaty, obedy…). Ďalej nás zaujíma typ priestoru, kam automat chcete umiestniť a taktiež mesto, odkiaľ nás kontaktujete. Keď pridáte svoju predstavu o fungovaní spolupráce, bude to veľké plus.

Môžem si od Vás zakúpiť kávový alebo snackový automat ?

Na predaj ponúkame veľké aj menšie automaty na kávu a kávovary. Dopytovať môžete úplne nový stroj alebo tzv. repasovaný automat. To je starší typ kávového stroja, ktorý sme u zákazníka nahradili novším typom. Cena zodpovedá veku a opotrebovaniu stroja. Stav skladových zásob, dostupnosť a ceny zistíte pomocou dopytového formulára na webe, e-mailom na info@delikomat.sk Je pre nás dôležité o aký typ stroja sa zaujímate a z akého mesta-regiónu  nás kontaktujete. Snackové automaty na cukrovinky a bagety na predaj neponúkame.

Kto je slečna na automatoch, autách, a iných vizuáloch spoločnosti ?

Áno, aj na toto sa nás veľmi často pýtate. Ide o profesionálnu zahraničnú fotomodelku, ktorú pre firemnú identitu vybrala rakúska materská spoločnosť café+co. Jej identitu bohužiaľ nemožno poskytnúť.