MZDOVÝ ÚČTOVNÍK – STUPAVA

Možno hľadáme práve teba...

Hlavná pracovná náplň

  • Na pozíciu mzdový účtovník hľadáme ideálne niekoho , kdo má s touto pozíciou už nejaké skúsenosti.
  • spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy a výpočet miezd- zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru

    – komunikácia a spracovanie výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, finančnú správu a štatistiku

    – ročné zúčtovania dane zo závislej činnosti

    – sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti

    – pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov

    – administratívne činnosti mzdového oddelenia (stravné, diéty, zálohy, exekúcie, potvrdenia)

    – fakturácia za servis a predaj automatov

    – vedenie a evidencia pokladne

    – komunikácia so spoločnosťou zabezpečujúcou BOZP a PO a vedenie agendy

    – datová schránka spoločnosti

    – zástup Call linka (poruchová linka)

    – ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame

  • Zamestnanecké výhody , benefity:
  • Mobilný telefón
  • Stabilná pracovná pozícia
  • 13.plat
  • príspevok na stravu vo výške 7,80€/deň

Požadujeme

  • Vzdelanie ekonomické : stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • OSTATNÉ ZNALOSTI:
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • OLYMP – nie je podmienkou – Pokročilý
  • NAV – nie je podmienkou – Pokročilý

Miesto vykonávania práce

STUPAVA

Práca na plný úväzok. Nástup možný ihneď.

LINK na profesiu TU

V prípade záujmu o túto pozíciu vyplňte nižšie uvedený formulár a požadovanú lokalitu uveďte STUPAVA. Nezabudnite pripojiť svoj životopis.

    Uveďte na ktorom stredisku hľadáte prácu.

    Povolené formáty: .doc, .docx, .pdf
    Max. veľkosť súboru: 3MB