Rýchly kontakt

HOTLINE PRE HLÁSENIE PORÚCH

800 197 321

servis@delikomat.sk

Pokiaľ máte akýkoľvek problém s automatom (nefunguje, nevydal tovar, nevrátil mince a pod.), zavolajte nám na bezplatnú linku. Príjmeme od Vás hlásenie o probléme, na miesto vyšleme technika a zároveň sa s Vami dohodneme na kompenzácii.

Prosím, pripravte si päťmiestne EVIDENČNÉ ČÍSLO AUTOMATU, ktoré je uvedené na prednej strane každého prístroja a podľa neho automat identifikujeme.

Operátorky zastihnete na telefónnej linke od 7 do 20 hodiny. Mimo túto dobu príjme Vaše hlásenie záznamník a operátorky sa s Vami spoja hneď, ako to bude možné. 

Ďakujeme za všetky hlásenia o poruchách, nedostatkoch a nefuknčných automatoch. Pomáhate nám tak zlepšovať naše služby a riešiť problémy v čo najkratšom možnom termíne.

OBJEDNÁVKY SUROVÍN

800 100 594

objednavky@delikomat.sk

Tu príjmeme Vaše objednávky kávy, čokolády, smotany a ďalších surovín do automatov a kávovarov.

Kontakty sú priamo na naše centrálne obchodné oddelenie v Modřicích. Tu sa vybavujú aj všetky telefonické a e-mailové objednávky surovín, vrátane všetkých objednávok z e-shopu.

Pokiaľ dopytujete naše služby (umiestnenie automatu, prenájom, alebo kúpa kávovaru) využite kontakt na centrálnu recepciu, alebo nám odošlite dopytový formulár.

RECEPCIA

800 800 020

info@delikomat.sk

Tu príjmeme všetky Vaše pripomienky, námety alebo postrehy. Kontakty vedú priamo na centrálnu recepciu v Modřicích pri Brne. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom nižšie uvedeného kontaktného formulára. Na zasielanie Vašich dopytov slúži DOPYTOVÝ FORMULÁR.

Kompletný prehľad kontaktných údajov nájdete v sekcii O nás